CT0805CSF-681J
Central Technologies
Producto No:
CT0805CSF-681J
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 3
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 680 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 188MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.2Ohm