CT0805CSF-820M
Central Technologies
Producto No:
CT0805CSF-820M
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 82 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 1.3GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 420mOhm