CT0805HTF-8N2K
Central Technologies
Producto No:
CT0805HTF-8N2K
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 8.2 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct0805htf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 4.8GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 80mOhm