Hogar / Fixed Inductors / CT0805LDLSF-100K
minImg
CT0805LDLSF-100K
Central Technologies
Producto No:
CT0805LDLSF-100K
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 30
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 10 µH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct0805ldlsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 25MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 900mOhm