Hogar / Fixed Inductors / CT0805LDLSF-150K
minImg
CT0805LDLSF-150K
Central Technologies
Producto No:
CT0805LDLSF-150K
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 15 µH
Operating Temperature -25°C ~ 105°C
Series ct0805ldlsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 25MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.6Ohm