CT0805LSF-472J
Central Technologies
Producto No:
CT0805LSF-472J
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 4.7 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct0805lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 7.9MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.6Ohm