CT0805LSF-822J
Central Technologies
Producto No:
CT0805LSF-822J
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 8.2 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct0805lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.5MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 2.1Ohm