CT1008CSF-180M
Central Technologies
Producto No:
CT1008CSF-180M
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 18 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 2.5GHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 110mOhm