CT1008CSF-472G
Central Technologies
Producto No:
CT1008CSF-472G
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 310
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 4.7 µH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 90MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±2%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 4Ohm