CT1008CSF-621M
Central Technologies
Producto No:
CT1008CSF-621M
Descripción:
SMD CER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 620 nH
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Series ct1008csf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 375MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm