CT1008LSF-472J
Central Technologies
Producto No:
CT1008LSF-472J
Descripción:
SMD FER CORE WIRE-WOUND INDUCTOR
En stock : 2000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 4.7 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008lsf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 90MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Surface Mount
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.68Ohm