CT1008PSF-393M
Central Technologies
Producto No:
CT1008PSF-393M
Descripción:
SMD WIRE-WOUND CHIP INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 39 µH
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Series ct1008psf
Type Wirewound
Frequency - Self Resonant 18MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.85Ohm