CT181LYF-102K
Central Technologies
Producto No:
CT181LYF-102K
Descripción:
RAD LEADED FIXED SHLDED INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 1 mH
Series ct181lyf
Operating Temperature -20°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 770kHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 3.4Ohm