CT262LYF-153K
Central Technologies
Producto No:
CT262LYF-153K
Descripción:
RAD LEADED FIXED INDUCTOR LOW PR
En stock : 414
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 15 mH
Series ct262lyf
Frequency - Self Resonant 500kHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 80Ohm