CT262LYF-272K
Central Technologies
Producto No:
CT262LYF-272K
Guía del usuario
Inductance 2.7 mH
Series ct262lyf
Frequency - Self Resonant 1.4MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 15Ohm