CT262LYF-471K
Central Technologies
Producto No:
CT262LYF-471K
Guía del usuario
Inductance 470 µH
Series ct262lyf
Frequency - Self Resonant 3.2MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 5Ohm