CT622LYF-221K
Central Technologies
Producto No:
CT622LYF-221K
Descripción:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
En stock : 1000
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 220 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 2.7MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 650mOhm