CT622LYF-221M
Central Technologies
Producto No:
CT622LYF-221M
Guía del usuario
Inductance 220 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 2.7MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 650mOhm