CT622LYF-560J
Central Technologies
Producto No:
CT622LYF-560J
Descripción:
RADIAL LEADED FIXED INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 56 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 5.4MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Bulk
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 180mOhm