CT622LYF-561M
Central Technologies
Producto No:
CT622LYF-561M
Guía del usuario
Inductance 560 µH
Series ct622lyf
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.8MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.4Ohm