CTC0F-1R8J
Central Technologies
Producto No:
CTC0F-1R8J
Descripción:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 1.8 µH
Series ctc0f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 80MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 1.1Ohm