CTC1F-1R5M
Central Technologies
Producto No:
CTC1F-1R5M
Descripción:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 1.5 µH
Series ctc1f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 140MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 220mOhm