CTC2F-5R6K
Central Technologies
Producto No:
CTC2F-5R6K
Descripción:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Inductance 5.6 µH
Series ctc2f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 49MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 400mOhm