CTC2F-8R2J
Central Technologies
Producto No:
CTC2F-8R2J
Descripción:
AXL LEADED CONF COATED INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 8.2 µH
Series ctc2f
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 28MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 560mOhm