CTC3F-102J
Central Technologies
Producto No:
CTC3F-102J
Descripción:
1000UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 1 mH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 1.4MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 17Ohm