CTC3F-3R3J
Central Technologies
Producto No:
CTC3F-3R3J
Descripción:
3.3UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 3.3 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 94MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 350mOhm