CTC3F-6R8J
Central Technologies
Producto No:
CTC3F-6R8J
Descripción:
6.8UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 6.8 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 68MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 480mOhm