CTC3F-6R8K
Central Technologies
Producto No:
CTC3F-6R8K
Descripción:
6.8UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 6.8 µH
Series ctc3f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 68MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±10%
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 480mOhm