CTC4F-100J
Central Technologies
Producto No:
CTC4F-100J
Descripción:
10UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 10 µH
Series ctc4f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 35MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±5%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 490mOhm