CTC4F-120M
Central Technologies
Producto No:
CTC4F-120M
Descripción:
12UH AXIAL CONF COATD INDUCTOR
Guía del usuario
Inductance 12 µH
Series ctc4f
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Frequency - Self Resonant 30MHz
Mfr Central Technologies
Tolerance ±20%
Package Tape & Reel (TR)
Mounting Type Through Hole
Product Status Active
DC Resistance (DCR) 550mOhm