CTCB0603F-400P
Central Technologies
Producto No:
CTCB0603F-400P
Descripción:
FERRITE BEAD 40 OHM 0603 1LN
En stock : 3490
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 35mOhm
Impedance @ Frequency 40 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTCBF
Package / Case 0603 (1608 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 3A