CTCB0603F-600U
Central Technologies
Producto No:
CTCB0603F-600U
Descripción:
FERRITE BEAD 60 OHM 0603 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 20mOhm
Impedance @ Frequency 60 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Height (Max) 0.039" (1.00mm)
Product Status Active
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 4A