CTCB1206F-201S
Central Technologies
Producto No:
CTCB1206F-201S
Descripción:
FERRITE BEAD 200 OHM 1206 1LN
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
DC Resistance (DCR) (Max) 200mOhm
Impedance @ Frequency 200 Ohms @ 100 MHz
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Height (Max) 0.051" (1.30mm)
Product Status Active
Ratings -
Series CTCBF
Package / Case 1206 (3216 Metric)
Number of Lines 1
Current Rating (Max) 400mA