CTCDRH104F-4R7M
Central Technologies
Producto No:
CTCDRH104F-4R7M
Descripción:
4.7UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
En stock : 15
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 6A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.197" (5.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.398" L x 0.362" W (10.10mm x 9.20mm)
Product Status Obsolete
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 32mOhm Max
Inductance 4.7 µH