CTCDRH104RF-331
Central Technologies
Producto No:
CTCDRH104RF-331
Descripción:
330 SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 700mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.157" (4.00mm)
Tolerance ±30%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.394" L x 0.394" W (10.00mm x 10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.09Ohm Max
Inductance 330 µH