Hogar / Fixed Inductors / CTCDRH2D18/LDF-2R2N
minImg
CTCDRH2D18/LDF-2R2N
Central Technologies
Producto No:
CTCDRH2D18/LDF-2R2N
Descripción:
2.2UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 850mA
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.079" (2.00mm)
Tolerance ±30%
Current Rating (Amps) 2.3 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 41mOhm Max
Inductance 2.2 µH