CTCDRH62BF-330M
Central Technologies
Producto No:
CTCDRH62BF-330M
Descripción:
33UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 590mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.118" (3.00mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.260" L x 0.244" W (6.60mm x 6.20mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 450mOhm Max
Inductance 33 µH