CTCDRH73CF-470M
Central Technologies
Producto No:
CTCDRH73CF-470M
Descripción:
47UH SMD SHIELDED POWR INDUCTOR
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) 760mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.138" (3.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.307" L x 0.307" W (7.80mm x 7.80mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 360mOhm Max
Inductance 47 µH