CTCDRH74F-150M
Central Technologies
Producto No:
CTCDRH74F-150M
Descripción:
15UH SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 1.5A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.177" (4.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.287" L x 0.287" W (7.30mm x 7.30mm)
Ratings -
DC Resistance (DCR) 80mOhm Max
Inductance 15 µH