CTCH106F-220M
Central Technologies
Producto No:
CTCH106F-220M
Paquete:
Radial
Descripción:
22UH RADIAL LEAD FIXED INDUCTOR
Guía del usuario
Operating Temperature -
Current - Saturation (Isat) 2.4A
Inductance Frequency - Test 2.52 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.256" (6.50mm)
Tolerance ±20%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.394" Dia (10.00mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 88mOhm Max
Inductance 22 µH