CTCH875F-471K
Central Technologies
Producto No:
CTCH875F-471K
Paquete:
Radial
Descripción:
470UH RADIAL LEAD FIX INDUCTOR
En stock : 1
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -30°C ~ 100°C
Current - Saturation (Isat) 410mA
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±10%
Shielding Unshielded
Mounting Type Through Hole
Size / Dimension 0.307" Dia (7.80mm)
Product Status Active
Supplier Device Package Radial
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.34Ohm Max
Inductance 470 µH