CTDO5022PF-332
Central Technologies
Producto No:
CTDO5022PF-332
Descripción:
3.3UH SMD POWER INDUCTOR
En stock : 193
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 14A
Inductance Frequency - Test 100 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.295" (7.50mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 6.2 A
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.718" L x 0.600" W (18.24mm x 15.24mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 16mOhm
Inductance 3.3 µH
Series CTDO5022PF
Type Wirewound
Package / Case Nonstandard
Frequency - Self Resonant 60MHz