CTLL2012SF-82NJ
Central Technologies
Producto No:
CTLL2012SF-82NJ
Paquete:
0805
Descripción:
SMD HIGH FREQCER MULTIL INDUCTOR
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 100 MHz
Q @ Freq 18 @ 100MHz
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±5%
Current Rating (Amps) 300 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 0805
Ratings -
DC Resistance (DCR) 900mOhm Max
Inductance 82 nH
Series CTLL2012SF
Type Multilayer
Package / Case 0805 (2012 Metric)
Frequency - Self Resonant 600MHz