CTLQ1210CF-331K
Central Technologies
Producto No:
CTLQ1210CF-331K
Paquete:
1210
Descripción:
330UH 60MA SMD WW INDUCTOR
En stock : 1690
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) -
Inductance Frequency - Test 1 MHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.087" (2.20mm)
Tolerance ±10%
Current Rating (Amps) 60 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Product Status Active
Supplier Device Package 1210
Ratings -
DC Resistance (DCR) 14Ohm Max
Inductance 330 µH
Series CTLQ1210CF
Type Wirewound
Package / Case 1210 (3225 Metric)
Frequency - Self Resonant 5.6MHz