CTRL6050F-331M
Central Technologies
Producto No:
CTRL6050F-331M
Descripción:
330UH SMD UNSHLD POWER INDUCTOR
En stock : 10
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.331" (8.40mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 800 mA
Shielding Unshielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.551" L x 0.461" W (14.00mm x 11.70mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 1.15Ohm Max
Inductance 330 µH