CTSPI2D10F-1R2M
Central Technologies
Producto No:
CTSPI2D10F-1R2M
Descripción:
SMD SHIELDED POWER INDUCTOR
En stock : 5
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Current - Saturation (Isat) 1A
Inductance Frequency - Test 1 kHz
Q @ Freq -
Height - Seated (Max) 0.041" (1.05mm)
Tolerance ±20%
Current Rating (Amps) 1.5 A
Shielding Shielded
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.126" L x 0.126" W (3.20mm x 3.20mm)
Product Status Active
Supplier Device Package -
Ratings -
DC Resistance (DCR) 78mOhm
Inductance 1.2 µH