CTX110611-R
Eaton - Electronics Division
Producto No:
CTX110611-R
Descripción:
TRANSFORMER CCFL 6W 11V 11MA SMD
Guía del usuario
Inductance 20 µH
Series -
For Use With/Related Products CCFL Power Supplies
Height - Seated (Max) 0.272" (6.90mm)
Mfr Eaton - Electronics Division
Package Bulk
Mounting Type Surface Mount
Size / Dimension 0.650" L x 0.827" W (16.50mm x 21.00mm)