CUS100ME-28/A
TDK-Lambda Americas Inc
Producto No:
CUS100ME-28/A
Descripción:
AC/DC CONVERTER 28V 100W
En stock : 25
Mínimo: 1 Múltiplos: 1
Qty
Precio unitario
Precio Ext
  • 1
Guía del usuario
Voltage - Output 6 -
Operating Temperature -20°C ~ 85°C (With Derating)
Applications Household Appliances, ITE (Commercial), Medical
Voltage - Output 4 -
Voltage - Isolation 4 kV
Minimum Load Required -
Approval Agency -
Voltage - Output 1 28V
Mounting Type Chassis Mount
Size / Dimension 4.57" L x 2.52" W x 1.52" H (116.0mm x 64.0mm x 38.5mm)
Product Status Active
Number of Outputs 1
Current - Output 1 3.57 A
Series CUS100ME (100W)
Power (Watts) 100W
Type Enclosed
Efficiency 94%
Mfr TDK-Lambda Americas Inc
Features Universal Input
Package Bulk
Voltage - Input 85 ~ 264 VAC