CW005R1000JS73
Vishay Dale
Producto No:
CW005R1000JS73
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 0.1 OHM 6.5W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.312" Dia x 0.875" L (7.92mm x 22.22mm)
Temperature Coefficient -
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 100 mOhms
Series CW
Power (Watts) 6.5W