CW01011K00JS73
Vishay Dale
Producto No:
CW01011K00JS73
Fabricante:
Vishay Dale
Paquete:
Axial
Descripción:
RES 11K OHM 13W 5% AXIAL
Guía del usuario
Operating Temperature -65°C ~ 350°C
Composition Wirewound
Height - Seated (Max) -
Tolerance ±5%
Size / Dimension 0.375" Dia x 1.781" L (9.52mm x 45.24mm)
Temperature Coefficient ±30ppm/°C
Product Status Active
Supplier Device Package Axial
Resistance 11 kOhms
Series CW
Power (Watts) 13W